Spotkanie Noworoczne Sekcji Emerytów

Zima w tym roku była bardzo złośliwa. Wiało , sypało śniegiem i mroziło.
No i to było przyczyną tak dużego opóźnienia naszego pierwszego w tym roku spotkania. Za to jakie to było spotkanie!

Oprócz jak zwykle sprawozdań , ogłoszeń , przemówień , odbyła się wspaniała część artystyczna. Specjalnie dla nas zaśpiewały i zatańczyły dzieci ze szkół
z terenu naszej gminy. A jak śpiewały i tańczyły? Wystarczy powiedzieć , że ściany drżały od dźwięków perkusji, gitar elektrycznych i donośnych głosów młodych artystów. Nawet magnetofon zaniemówił gdy zadrżała podłoga od podskoków dziecięcych nóżek.

W biciu oklasków pomagali nam nasi goście: Inspektor Oświaty w Ćmielowie Pan Tomasz Neyman i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ćmielowie Pan Leszek Kowalski.
Pan Inspektor opowiedział o inwestycjach w oświacie i na terenie gminy - tych trwających i tych planowanych. Mogliśmy podziwiać przez okno w jakim tempie rośnie nowa, ogromna hala sportowa.

Goście i Koleżanka Prezes złożyli wszystkim zebranym życzenia z okazji Nowego Roku.

Składamy serdeczne podziękowania:

Panu Inspektorowi Tomaszowi Neymanowi
Panu Dyrektorowi Leszkowi Kowalskiemu

Grającym, śpiewającym i tańczącym:

Zespołowi Suzi-Della oraz jego opiekunowi Panu Grzegorzowi Zielińskiemu

Michalinie Madetko i Pani Barbarze Madetko

Zespołowi Tanecznemu ze Szkoły Podstawowej w Ćmielowie pod opieką Pani Renaty Wójcik

Zarząd Oddziału i Zarząd OSEiR ZNP
w Ćmielowie